Trainers en trainsters Team 2020

Download hier een printvriendelijke versie de trainers en trainsters (PDF)

TRAINERS EN TRAINSTERS TEAM .

KLEUTERS 1ste en 2de KLEUTERKLAS: Liesbeth De Haes 0474/395999;
Tine Bellekens, Benthe Bellens, Kyano Boudt, Chris Croon, Flo De Doncker, Caroline De Haes, Sharona Frederickx, Nieke Gijsels, Shania Heylen, Kim Lens, Seth Meerbergen, Hanne Mollen, Renke Op de Beeck, Jolien Van Noten, Britt Verbinnen, Kelly Verbinnen, Lotte Volkaerts, Michelle Wijns.

KLEUTERS 3de KLEUTERKLAS MEISJES: Paulien Bellekens 0475/590580;
Robin Buts, Emma Celis, Shania Heylen, Finne Van den Broeck, Sien Verelst.

KLEUTERS 3de KLEUTERKLAS JONGENS: Caroline De Haes 0478/653667;
Kyano Boudt.

MEISJES 1ste EN 2de LEERJAAR GESELECTEERD: Gitte Op De Beeck 0470/867313;
Julie De Loose, Femke Vandenbroeck.

MEISJES 1ste EN 2de LEERJAAR: Stephanie De Haes 0474/396588;
Sanne Bellekens, Kyano Boudt, Chris Croon, Alba De Haes, Caroline De Haes, Leyne Gijsels, Nieke Gijsels, Shania Heylen, Kim Lens, Veerle Lumbeeck, Renke Op de Beeck, Lotte Pardon, Kristel Schoovaerts, Britt Verbinnen, Kelly Verbinnen, Sophie Verwerft.

MEISJES 3de EN 4de LEERJAAR: Jolien Wouters 0484/451700;
Jolene De Bruyn, Nele De Bruyn, Isabeau De Cuyper, Alba De Haes, Caroline De Haes, Stephanie De Haes, An De Veuster, Nyshan Schouteden, Tasha Sels, Lore Storms, Jade Van de Meutter.

MEISJES 5de EN 6de LEERJAAR: Ann Goyvaerts 0477/553225;
Gitte Cuylaerts, Lotte Hendrickx, Siganne Heylen, Jade Huygen, Katelijne Van Damme, Lieselotte Verhaegen, Lies Verschueren.

MEISJES MIDDELBAAR ONDERWIJS: Katelijne Van Damme 0496/517856;
Ingrid De Veuster, Fabienne Gonthier, Ann Goyvaerts, Lotte Hendrickx, Charlotte Koekoekx, Laura Van Hoof, Kelly Verbinnen, Lieselotte verhaegen.

MEISJES EN JONGENS MIDDELBAAR GESELECTEERD: Jade Huygen 0486/745764;

BELOFTEN MEISJES: Zahra Celen 0479/916340;
Aline Bellekens, Agnes Lambrechts, Wendy Lemmens, Bente Van Anderlecht, Mare Van Loo, Jo Verbeeck, Leo Verbeek, Jolien Wouters, Lotte Yskout.

KEURPLOEG MEISJES: Agnes Lambrechts 0498/815593;
Sofie Goelen, Maxine Lodeweyckx, Stien Van Herle, Eve Verbeek, Leo Verbeek, Joni Verelst.

JONGENS LAGER ONDERWIJS: Brent Daniëls 0486/251766;
Shania Heylen, Charlotte Koekoekx, Lore Storms, Evelien Van Eccelpoel, Britt Verbinnen.

BELOFTEN JONGENS: Jesse Verbeeck 0468/247914;
Maarten Bal, Brent Daniëls, Jasper Suykerbuyk, Leo Troonbeeckx.

KEURPLOEG JONGENS: Yarno Verbeeck 0468/138762;
Brent Daniëls, Alexander Mossoux.

KEURPLOEG KLEINE JONGENS: Alexander Mossoux 0477/984125;
Brent Daniëls, Wannes Vergauwen.

CONDITIETRAINING DAMES: Ingrid De Veuster 0479/756090;
Lutgarde De Veuster.

DAMES TOESTELTURNEN: Leo Verbeek 0496/810712.

CONDITIETRAINING HEREN: Erik Ooms 0476/518017;
Hugo Saelen 0473/568306.

G-FIT: Caroline De Haes 0478/653667;
Chris Croon, Irina De Coux, Siganne Heylen.

TUMBLING en TRAMPOLINE MIDDELBAAR (jongens-meisjes): Kelly Verbinnen 0473/471626;
Jolene De Bruyn, Nele De Bruyn, Jade Van de Meutter, Britt Verbinnen.

ACRO GYM (jongens en meisjes): Sofie Goelen 0474/491438;
Zahra Celen, Brent Daniëls, Stien Van Herle, Joni Verelst.