Trainers en trainsters Team 2020

Download hier een printvriendelijke versie de trainers en trainsters (PDF)

TRAINERS EN TRAINSTERS TEAM .

KLEUTERS 1ste en 2de KLEUTERKLAS: Liesbeth De Haes 0474/395999;
Tine Bellekens, Benthe Bellens, Chris Croon, Irina De Coux, Caroline De Haes, Sharona Frederickx, Hanne Mollen, Julie Van Calster, Evi Van Noten, Jolien Van Noten, Britt Verbinnen, Lotte Volkaerts, Michelle Wijns.

KLEUTERS 3de KLEUTERKLAS MEISJES: Paulien Bellekens 0475/590580;
Robin Buts, Shania Heylen, Priscillia Schoovaerts, Hannelore Struyf, Floor Verelst, Sien Verelst, Julie Van Calster, Femke Vandenbroeck, Magalie Van Hool, Celine Vlemincx.

KLEUTERS 3de KLEUTERKLAS JONGENS: Caroline De Haes 0478/653667;
Kyano Boudt.

MEISJES 1ste EN 2de LEERJAAR GESELECTEERD: Jovita Peeters 0471/119407;
Noa Peeters, Priscillia Schoovaerts, Stien Van Herle, Joni Verelst.

MEISJES 1ste EN 2de LEERJAAR: Chris Croon 0478/825588;
Sanne Bellekens, Kyano Boudt, Alba De Haes, Caroline De Haes, Stephanie De Haes, Leyne Gijsels, Nie Gijsels, Shania Heylen, Kim Lens, Veerle Lumbeeck, Renke Op de Beeck, Lotte Pardon, Kristel Schoovaerts, Britt Verbinnen, Kelly Verbinnen, Sophie Verwerft.

MEISJES 3de EN 4de LEERJAAR: An de Veuster 0474/570313;
Sanne Bellekens, Irina De Coux, Isabeau De Cuyper, Alba De Haes, Stephanie De Haes, Jolene De Bruyn, Nele De Bruyn, Kayla Lambaerts, Kim Lens, Nyshan Schouteden, Tasha Sels, Lore Storms, Jade Van de Meutter, Jolien Wouters.

MEISJES 5de EN 6de LEERJAAR: Ann Goyvaerts 0477/553225;
Joachim Cambré, Gitte Cuylaerts, Lotte Hendrickx, Jade Huygen, Katelijne Van Damme, Laura Van Hoof, Kim Van Noten, Lies Verschueren.

MEISJES MIDDELBAAR ONDERWIJS: Katelijne Van Damme 0496/517856;
Ingrid De Veuster, Ann Goyvaerts, Lotte Hendrickx, Leo Troonbeeckx, Laura Van Hoof, Kelly Verbinnen.

BELOFTEN MEISJES: Wendy Lemmens 0479/773075;
Aline Bellekens, Zahra Celen, Agnes Lambrechts, Katrien Ooms, Jovita Peeters, Noa Peeters, Bente Van Anderlecht, Mare Van Loo, Jo Verbeeck, Leo Verbeek, Lotte Yskout.

KEURPLOEG MEISJES: Agnes Lambrechts 0498/815593;
Joachim Cambré, Sofie Goelen, Maxine Lodeweyckx, Stien Van Herle, Eve Verbeek, Leo Verbeek, Joni Verelst.

JONGENS LAGER ONDERWIJS: Fabienne Gonthier 0479/381209;
Brent Daniëls, Leo Troonbeeckx, Brent Van Eccelpoel, Evelien Van Eccelpoel, Kelly Verbinnen.

BELOFTEN JONGENS: Brent Daniels 0486/251766;
Leo Troonbeeckx, Yarno Verbeeck, Leo Verbeek.

KEURPLOEG JONGENS: Jitse Laurens 0472/712848;
Armin De Nyn, Yarno Verbeeck.

KEURPLOEG KLEINE JONGENS: Alexander Mossoux 0477/98 41 25;
Leo Verbeek, Wannes Vergauwen.

CONDITIETRAINING DAMES: Ingrid De Veuster 0479/756090;
Lutgarde De Veuster.

DAMES TOESTELTURNEN: Leo Verbeek 0496/810712.

CONDITIETRAINING HEREN: Erik Ooms 0476/518017;
Hugo Saelen 0473/568306.

G-FIT: Caroline De Haes 0478/653667;
Chris Croon, Irina De Coux.

TUMBLING en TRAMPOLINE MIDDELBAAR (jongens-meisjes): Kelly Verbinnen 0473/471626;
Bruno Bevers, Shanah Cuylaerts, Lore Verelst.

ACRO GYM (jongens en meisjes): Sofie Goelen 0474/491438;
Zahra Celen, Jovita Peeters, Stien Van Herle, Joni Verelst.